З робочим візитом до НВК “Середня ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія” смт Тростянець

Весною минулого року утворилася Тростянецька об’єднана територіальна громада, до складу якої увійшли: селище Тростянець та село Демидівка. Основна мета – це відчутне покращення якості життя мешканців кожного населеного пункту. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», рішення сесії Тростянецької селищної ради від 26.09.2018 року №77 у комунальну власність Тростянецької селищної ОТГ перейшли: Тростянецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 2, НВК “Середня ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія” смт Тростянець, Тростянецький будинок дитячої творчості, Тростянецька дитяча музична школа та Демидівський фельдшерський пункт.

         У зв’язку із цим 11 січня 2019 року голова Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади Л.Червонецька спільно із керівниками структурних підрозділів здійснила робочий візит до НВК «СЗШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія» смт Тростянець.

В ході візиту Людмила Іванівна зустрілася та поспілкувалася із директором навчального закладу В. Пужайло і працівниками закладу. Також проведено огляд матеріально-технічної бази школи-гімназії, зокрема: приміщень котельні, харчового блоку, їдальні, класних кімнат, кабінету інклюзивної освіти, спортивних залів та ін. Під час перебування в навчальному закладі було встановлено переваги закладу та виявлено певні проблеми у його роботі.

По завершенню зустрічі селищним головою було надано доручення директору школи щодо усунення певних недоліків, зокрема:

– негайно розробити заходи по енергозбереженню;

– ліквідувати постійний витік води у вбиральнях;

– вивчити пропозиції дітей і провести анкетування щодо харчування в школі;

– негайно ввести в раціон харчування молочні та кисломолочні продукти, якісні м’ясні вироби та інше;

– негайно посилити контроль щодо безпечного перебування дітей в шкільному закладі.

А також запрошені спеціалісти щодо вивчення питання раціональної роботи котлів в котельні, організації альтернативного опалення, ремонту даху приміщення.

Контактна інформація