Відбувся вечір-зустріч із ветеранами Другої світової війни

Стрімким потоком минають роки, відлітають у вічність журавлями.. 75 років минуло з того часу, як пролунали останні залпи Другої світової війни на території нашої рідної Тростянецької землі. Прийшов такий довгоочікуваний та болем вистражданий мир, який дістався нам найвищою ціною – людським життям. Проте скільки б років не минуло, а час не зможе стерти з народної пам`яті імена усіх тих, хто боровся за вільне і краще життя, хто боровся за свою сім`ю та рідну землю, хто невтомно працював у тилу і воював у партизанських загонах.

З нагоди 75-ї річниці визволення смт. Тростянця та Тростянецького району від нацистських окупантів 14 березня 2019 року головою Тростянецької селищної громадської організації «Рада ветеранів» А.І. Голенченко спільно з працівниками Тростянецького селищного комунального Центру культури і дозвілля організовано вечір-зустріч із ветеранами Другої світової війни  Г.О. Гуцаленко, М.О. Мельником та головами первинних ветеранських організацій району.

В ході заходу ветерани поділилися із присутніми спогадами про події тих років, а голови первинних ветеранських організацій району розповіли про роботу, яка проводиться на території їхніх громад.

Зустріч відбулася в дружній теплій атмосфері за чаюванням. Також під час заходу ветерани читали вірші та співали пісні воєнних  часів.

Контактна інформація