Відбулося друге засідання Робочої групи з розробки Стратегічного Плану розвитку Тростянецької ОТГ на 2019-2030 роки

08 лютого 2019 року відбулося друге засідання Робочої групи з розробки Стратегічного Плану розвитку Тростянецької ОТГ на 2019-2030 роки.

Відкрив засідання заступник Тростянецького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради М. Гріщенко.

В обговоренні взяли участь: Ю. Войціцький – радник з питань  регіонального  розвитку  Вінницького  Центру розвитку місцевого самоврядування, експерт з стратегічного планування та члени робочої групи.

Так в ході роботи Ю. Войціцький ознайомив присутніх із результатами попередньої роботи та методикою стратегічних цілей.

Для проекту Цілей стратегії  було обрано три головні сфери зосередження зусиль для розвитку Тростянецької громади, зокрема:

  1. Зростання економічного потенціалу, тому що Тростянецька громада після об’єднання отримає ресурси для розвитку і широкі можливості для покращення своєї інвестиційної спроможності і покращення співпраці з підприємницьким середовищем.
  2. Розвиток технічної і соціальної інфраструктури, оскільки якість дорожнього покриття і ключових об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури потребує покращення.
  3. Розвиток людського капіталу, адже основною цінністю громади є людина і її вклад у розвиток території є найважливішим, не зважаючи на фізичні обмеження, вік чи стать.

За результатами засідання Робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Тростянецької ОТГ на 2019-2030 роки встановлено, що Тростянецька громада 2030 – це територія відкрита для інвесторів та ініціатив регіонального і національного характеру, з високим рівнем інновацій.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Контактна інформація