Тих днів у пам’яті не стерти…

14 березня 2019 року делегація від Тростянецької селищної ОТГ на чолі із секретарем селищної ради Н.Вдовиченко прийняла участь у мітингу, приуроченному 75-й річниці визволення Тростянеччини від нацистських окупантів.

Під час мітингу перед присутніми виступили голова районної організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів України М.О.Мельник та голова Тростянецької селищної громадської організації «Рада ветеранів» А.І. Голенченко.

Зокрема, у своєму виступі Алла Ігорівна відзначила, що Друга світова війна назавжди залишиться чорною плямою в історії людства. Бо війна – це смерть і каліцтво, сирітство і вдівство, спустошення і руйнування, хаос і беззаконня. Україна чи не найбільше постраждала від неї. Лише по нашому району за роки війни загинуло майже 5 тисяч жителів в боях на фронтах, на окупованій території, в «гетто». Цілих 3 роки населення нашого району, нашого селища терпіло голод, холод, приниження від окупантів. Тому коли 14 березня 1944 року прийшло звільнення, радості не було меж, хоча ця Перемога коштувала нам великих людських втрат. На привеликий жаль, для нас усіх і нині продовжується війна, бо сьогодні гинуть, стають каліками наші сини, чоловіки, діти та онуки. Вони захищають нас, свої домівки, рідну землю, рідну мову. А захист Батьківщини – сама почесна праця, важка і жорстока. Ця війна змінила нас усіх, ми зрозуміли, що християнське милосердя і добро – найцінніше на землі.

Під час заходу усі присутні вшанували пам’ять визволителів, захисників, фронтовиків-земляків та полеглих воїнів-земляків хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу пам”яті.

Контактна інформація