Шановні жителі громади!

14  березня в  Україні  відзначають  День  добровольця.

В цей  день ми  вшановуємо  всіх  українських  патріотів, які  з  початку  подій  на  Сході  України  добровільно  визвалися  боронити  державу  від  російського  агресора.

Завдячуючи їхнім зусиллям вдалось не допустити швидкого просування ворога по українській землі. Наразі на фронтах неоголошеної війни українські патріоти роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони, недоторканності та територіальної цілісності української держави.
Ми схиляємо  голови  перед світлою пам’яттю тих героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони завжди залишаться в наших серцях. Вічна їм пам’ять!
Від усієї Тростянецької громади висловлюю глибоку подяку всім жителям, хто ніс і несе військову службу в зоні військових  дій, захищаючи українську землю, ризикуючи здоров’ям та життям. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями. Також, висловлюю велику вдячність та повагу  добровольцям, які сьогодні мужньо захищають честь і гідність рідної країни.
Слава Україні!

Тростянецький селищний голова                    Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА

Контактна інформація