РОЗПОРЯДЖЕННЯ сільського голови

 картинка ч/б герб України
УКРАЇНА
Тростянецька селищна рада
Тростянецького району
Вінницької області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 04/01/2018 року№1смт.Тростянець
Про проведення громадського обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад

Відповідно до частини 2 статі 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням 32 позачергової сесії 7 скликання від 08 11.2017 року:

  1. Провести обговорення в період з 04 по 16 січня 2018 року підготовленого спільною робочою групою проекту рішення щодо добровільного об’єднання Тростянецької та Демидівської територіальних громад  у Тростянецьку об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Тростянець.
  2. Провести 12 січня 2018 року о 10 годині ранку громадське обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад у формі круглого столу з жителями селища.
  3. Секретарю селищної ради Вдовиченко Наталії Порфирівні розмістити на сайті Тростянецької селищної ради повідомлення про проведення громадського обговорення  проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад.
  4. Робочій групі до 17 січня 2018 року підготувати та надати селищному голові:  узагальнений аналіз пропозицій (зауважень),що надійшли під час проведення обговорення; звіт про результати проведення громадського обговорення  проекту рішення щодо добровільного  об’єднання територіальних громад селища Тростянець та села Демидівка у Тростянецьку об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Тростянець.
  5. За підсумками громадського обговорення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад» винести питання на сесію селищної ради щодо його схвалення.
  6. 6.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Селищний голова Л.І.Червонецька

Контактна інформація