РІШЕННЯ СЕСІЇ

 картинка ч/б герб України
УКРАЇНА
Тростянецька селищна рада
Тростянецького району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 29/11/2018 року№45смт Тростянець
Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації на чергових виборах Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року

Відповідно до ст.30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.58 Закону України «Про вибори Президента України», Закону Украни «Про благоустрій населених пунктів», виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Визначити місця для розміщення агітаційних матеріалів під час чергових виборів Президента України , які відбудуться 31 березня 2019 року, на території смт. Тростянець на дошках оголошень:

– вул. Шкільній,40 на перехресті з вул. Мічуріна;

– вул. Шкільна,21біля магазину «Малятко»;

– вул.Соборна,34 ;

– вул.Соборна,46 біля управління статистики ;

– вул. Соборна,75 біля ощадного банку;

– вул.Соборна,96 біля управління юстиції;

2.Розміщувати пересувні засоби передвиборної агітації, а саме: столи, намети, стенди по вул.Щасливій(біля магазину Делюкс),по вул. Соборній (автобусна зупинка біля музичної школи), в районі автовокзалу, по вул.Мічуріна (біля ринку).

3.Запропонувати комерційним структурам надавати  можливість  для розміщення  матеріалів передвиборної агітації на об’єктах зовнішньої, соціальної  та комерційної  реклами  на період проведення  передвиборної агітації.

4.Зобов»язати розповсюджувачів агітаційних матеріалів утримувати територію в належному санітарному стані.

5.Дане рішення  підлягає оприлюдненню через засоби масової інформації та офіційному сайті Тростянецької селищної ради.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гріщенка М.В.

Селищний голова Л.І.Червонецька

Контактна інформація