РІШЕННЯ СЕСІЇ

 картинка ч/б герб України
УКРАЇНА
Тростянецька селищна рада
Тростянецького району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 22/03/2019 року№32смт Тростянець
Про дозвіл на знесення зелених насаджень

Відповідно до ст. 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” №280/97-ВР від 21.05.1997 року, Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених в Міністерстві юстиції 27.07.2004 року № 880/12754, розглянувши акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 20.03.2019 року, виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Дати дозвіл Тростянецькій комунальній установі з благоустрою на видалення двадцяти аварійних та сухостійних дерев ( 5 верб, одна осика, одна груша, дві сливи, чотири горіхи, вісім вишень) по вул.Мічуріна та однієї сухостійної акації по провулку Першотравневому.

2.Дати дозвіл комунальному підприємству Тростянецької селищної ради «Тростянецьводоканал» на видалення шести аварійних дерев( п’ять верб та одна осика) по вул.Соборна,53а.

3.Щуру Сергію Васильовичу на видалення чотирьох ясенів біля багатоквартирного житлового будинку №25 по вул. Шкільна, в зв’язку з руйнуванням фундаменту індивідуальних гаражів та господарських будівель.

4. Зобов’язати Тростянецьку комунальну установу з благоустрою, комунальне підприємство Тростянецької селищної ради «Тростянецьводоканал», Щура Сергія Васильовича висадити дерева в трикратному розмірі на земельних ділянках, погоджених з селищною радою.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гріщенко М.В.

Селищний голова Л.Червонецька

Контактна інформація