РІШЕННЯ РАДИ

 зображення українського гкрба в кольорі
УКРАЇНА
Тростянецька селищна рада
Тростянецького району
Вінницької області
22 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 17/04/2019 року№267смт Тростянець
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Відповідно до ст.12, 40,116,118,121,184,186 Земельного Кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, розглянувши заяву ____________________ та рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл _____________________  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  площею  0,08 для  будівництва  і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, із земель житлової і громадської забудови   смт Тростянець  по вул. Ліни Костенко,14.

2.Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність замовити в землевпорядній організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на виконання цих робіт, у строк, що обумовлюються угодою сторін.

3.Після відповідного погодження документації, проект землеустрою надати на розгляд і затвердження сесії селищної ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища.

Селищний голова Л.Червонецька

Контактна інформація