Проведено робочу зустріч з педколективом НВК

5 лютого 2019 року відбулася робоча зустріч селищного голови Людмили Червонецької з педагогічним колективом НВК «СЗОШ І – ІІІ ст. №1 – гімназія» смт. Тростянець. Також на зустрічі були присутні заступник селищного голови М. Гріщенко, головний  бухгалтер  Л. Гаврилюк, інспектор по матеріально – технічному забезпеченню В. Льоля.

Звертаючись до присутніх селищний голова подякувала за підтримку ідеї об’єднання та сприяння втілення в громаді реформи  децентралізації.

Звертаючись до колективу педагогів, Людмила Іванівна сказала: «Ми здатні змінити наше селище, нашу громаду, наші освітні  заклади на краще. Прикро, що ми втратили багато часу, не змогли переконати інші сусідні громади, які в перспективному плані  мають увійти до Тростянецької об’єднаної територіальної громади, внаслідок цього ми за три роки втратили близько 90 мільйонів  гривень. Але час не стоїть на місці, віднині ми маємо стати одним колективом, однією  родиною, сформувати команду однодумців і  створити єдину політику на території громади. Ви є тією інтелігенцією від якої залежить весь освітній простір в об’єднаній громаді».

Серед переліку обговорених питань селищним головою було зроблено акцент на піднятті якості освіти, яка впливає на рейтинг школи по результатам ЗНО, та  аргументувала, що відповідно до моніторингу Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА за  останні три  роки  школа втрачає  рейтинги  по  зовнішньому  незалежному оцінюванню.

Варто зазначити, що з 1 січня 2019 року навчально-виховний комплекс перейшов у комунальну власність селищної ОТГ. За  короткий проміжок часу вивчено стан матеріально – технічної бази НВК та зроблено певні позитивні кроки: відновлено освітлення в їдальні та на харчоблоці, відремонтовано плити, холодильники, вивчено і відкореговано харчування дітей. На даний час вивчається питання щодо  придбання пароконвектомату для  приготування  випічки.

В ході зустрічі було визначено основні пріоритети над якими потрібно працювати. Зокрема, перш за все – створення опорної школи та підвищення якості освіти. По завершенню навчального року – модернізувати котельню, реконструювати внутрішні вбиральні, зміцнити матеріально – технічну базу закладу та  створити  всі  умови  для  комфортного  перебування  дітей.

Контактна інформація