Правопорушення серед дітей та їх відповідальність

07 лютого 2019 року провідним спеціалістом відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради Максименюк А.А. проведено профілактичну бесіду з учнями 1-4  класів Тростянецької СЗШ І-ІІІ ст. № 2 на тему: «Правопорушення малолітніх та неповнолітніх осіб, їх відповідальність», а також показано відео «Про хороші та погані вчинки».

Одним з найважливіших напрямів виховної роботи з дітьми та молоддю є превентивне виховання та профілактична робота з подолання негативної поведінки і злочинності серед неповнолітніх.

Профілактика правопорушень та злочинності – це своєрідний, найбільш гуманний спосіб боротьби зі злочинністю, засіб підтримання належного рівня правопорядку в суспільстві, забезпечення прав і законних інтересів громадян.

З дітками вівся діалог про те, що право та закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, потрібно знати закони. Звичайно, у їхньому віці неможливо знати детально всі закони. Але основне, що стосується дітей, вони повинні знати.

Метою заходу було ознайомити учнів з основними питаннями зако­нодавства щодо дітей та підлітків, з найбільш поширеними прикладами правопорушень серед дітей, сформувати в них правильну прийняту в суспільстві поведінку, щоб попередити злочини та правопорушення.

Контактна інформація